B-azyl

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość

Hip Hop Kemp 2009 Polish Mixtape - Dj Positive

mixtape 2009

Za hiphopkemp.pl

" Od 2005 roku polska załoga Hip Hop Kemp dostarcza Wam specjalne mixtape'y, na których zmiksowane są nagrania gwiazd każdorocznej edycji festiwalu z atmosferą. Agencja Joytown oraz DJ Positive, odpowiedzialny za ostatnie 3 edycje polskiego mixtape'u, z dumą prezentują jego tegoroczną odsłonę, m.in. ze specjalnym udziałem TeTrisa. "

Hip Hop Kemp 2009 Polish mixtape" to niemalże 60 minut perfekcyjnie zmiksowanych tracków, które już za 3 tygodnie usłyszycie na głównej scenie festiwalu. Słuchanie Positive'owego mixtape'u to najlepszy sposób na podkręcenie muzycznej zajawki przed Kempem - znajduje się na nim bowiem wiele numerów, które niekoniecznie znane są wszystkim wybierającym się na HHK 2009.....

...
Tyczy się to przede wszystkim mniej znanych reprezentantom line-upu. Uwaga - mniej kojarzonym teraz - Hip Hop Kemp w przeszłości rozpoczął (lub wskrzesił!) wspaniałe kariery wielu niedocenianych wcześniej raperów. Tak zapewne będzie tym razem, tym bardziej zachęcamy do dokładnego zapoznania się z mixtape'em.

Hostem mixtape'u jest TeTris, jeden z najbardziej oczekiwanych przez Was wykonawców na tegorocznym Kempie. Uznany w polskim podziemiu raper udostępnił nie tylko banger "Tetrock" z nadchodzącej wielkimi krokami premiery "Dwuznacznie LP", ale także nagrał specjalny kempowy numer na instrumentalu do klasyka Camp Lo "Luchini". Jeśli poprzednie argumenty jeszcze nie przekonały Was do zapoznania się z mixtape'em, ten już na pewno powinien! Czy mogło być goręcej przed Kempem!?"

Download:
http://sharebee.com/b081a0f3

Link do newsa i mixu:
www.hiphopkemp.pl

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes