bso022

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość
Pranie tapicerki Oświęcim

08.02.13 Koncert: MESAJAH / ADRO / DJ WRÓBSON @ OCK Oświęcim

mesajah

***roots***reggae***ragga***rap***dancehall***dubstep*********

Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza 8 lutego 2013 roku o godzinie 19:00 na koncert, w którym zagrają Mesajah i Adro. Tym razem nie zabraknie rytmów i klimatów jamajskich. Na scenie mieszanina stylów, od korzennego reggae, poprzez dub, ragga, dancehall po hip-hop. Jako support wystąpi Twoja Stara Sound System.

bilety: 12zł (już dostępne), 15zł (w dniu koncertu)

rezerwacja: [email protected]

Afterparty: Pub "Kancelaria"

Fb wydarzenie: https://www.facebook.com/events/294151430690838/

Mesajah – dobrze znany jako frontman i współzałożyciel Natural Dread Killaz, jednego z najważniejszych zespołów współczesnej polskiej sceny reggae/ragga. W 2008 roku zdecydował się na rozpoczęcie równoległej kariery solowej. Krążek „Ludzie prości” zaskakiwał autorskimi interpretacjami reggae, dancehallu, dubu i hip – hopu. Album odniósł sukces, cieszył się dużym zainteresowaniem mediów i bardzo dobrze poradził sobie na prestiżowej Liście Przebojów Programu Trzeciego. W lutym 2012 roku Mesajah wydał drugi solowy album pt. „Jestem Stąd”, prezentujący wybuchową mieszankę stylów, wykraczającą poza ramy gatunków.

http://www.youtube.com/watch?v=WbTuQ4S4jQc
http://www.youtube.com/watch?v=yHzBXTu3Hqw

Adro – niestrudzony propagator kultury reggae. Na scenie wspomagany przez DJ – a Wróbsona. Nawijacz, organizator muzycznych eventów. W eterze istnieje od około czterech lat. Jego muzyka to mieszanka jamajskich rytmów i rapu, co daje wybuchowy efekt. Utwory powstają na bazie podkładów z Jamajki, Francji i Włoch oraz na podkładach producenckich. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki programom telewizyjnym „Must Be The Music” oraz „Mam Talent”.

http://www.youtube.com/watch?v=QMI_5HWwgOk
http://www.youtube.com/watch?v=D2Gi9eGaUdc

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes